Licencja Lejdis Studio

Dołącz do sieci Lejdis Studio już od 200zł netto miesięcznie

Licencja Lejdis Studio - Więcej niż Fitness

Licencja na sukces

Łamiemy wszelkie zasady szablonowego spędzania czasu ćwicząc pole dance. Elektryzujemy umiejętnościami, zdobywając co rusz nowe podia zawodów w kraju i za granicą. Zadziwiamy rewelacyjnymi efektami treningów, które potwierdzają tysiące naszych kursantów w całej Polsce. Zarażamy energią potrzebną do działania na co dzień. Uwalniamy endorfiny!

Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (pole dance, exotic dance, aerial hoop, gym stretch pro, petarda szpagat) sygnowane marką Lejdis Studio - największej sieci szkół pole dance w Polsce nagrodzonej Laurem Konsumenta 2015. Współpracujemy z najlepszymi tancerzami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach tańca.

Licencja Lejdis Studio wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki, wyjątkową ofertę zajęć na rynku i napływ nowych klientów.

W krótkim czasie skorzystasz z wieloletniego doświadczenia osób, które budowały brand Lejdis Studio od podstaw. Zaoszczędzisz czas i unikniesz biznesowych wpadek.

PARTNERSTWO ZNANEJ MARKI

Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem Lejdis Studio. Otrzymasz także wsparcie w postaci materiałów graficznych przydatnych do promocji zajęć.

WSPARCIE PROMOCYJNE

Mamy opracowane standardy pozyskiwania klienta - nauczymy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat zależnie od wielkości miasta i jak sprawić, by chętnych na zapisy nie zabrakło. Otrzymasz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁEGO ROZWOJU

Dzięki współpracy licencyjnej otrzymujesz preferencyjne ceny na szkolenia dla pracowników. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pracują u Ciebie najlepsi ludzie w branży.

Spełnij marzenie o sukcesie. Rozpocznij współpracę licencyjną. Osiągnij sukces!

Rozpocznij współpracę licencyjną z Lejdis Studio

Otrzymaj licencję na kursy Lejdis Studio!
© Prawa autorskie 2017

Licencja Lejdis Studio dużo Ci daje.

Zobacz, co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

Na wszystkich etapach służymy pomocą i radą. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady naszej współpracy licencyjnej.

WSPARCIE LEJDIS STUDIO

Jesteś zainteresowany? Dowiedz się więcej! Wypełnij formularz kontaktowy, a w 30 min oddzwonimy i przekażemy wszystkie niezbędne szczegóły!

POPROSZĘ O KONTAKT W SPRAWIE LICENCJI LEJDIS STUDIO

Dołącz do sieci franczyzowej naszych klubów!

Zobacz, w jakich miastach już się nam udało

Lejdis Studio działa z sukcesami w 6 różnych miastach w Polsce. Pierwsza placówka powstała w centrum Łodzi w 2013 roku. 

W założeniu Lejdis Studio to miejsce, w którym fitness i taniec łączą w sobie bogatą ofertę dla dynamicznych i nowoczesnych kobiet. 

Proponowane przez nas zajęcia i rozwiązania są efektem stosowania aktualnie obowiązujących światowych wzorców, dlatego ważnym punktem polityki Lejdis Studio jest nieustanny rozwój oferty. Dołącz do nas!

  • koszt opłaty licencyjnej to 200zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo); 300zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo); 400zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo); 500zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo). Wszystkie podane kwoty to kwoty netto
  • jednorazowa opłata licencyjna 2000zł netto
  • umowa na min. 12 miesięcy

Ceny za wykupienie licencji:

Pracuj z marką, która odniosła sukces

 6 miast, tysiące klientek, dziesiątki zajęć

Otrzymaj wsparcie niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Dostęp do wiedzy, metod pozyskania klientów i skutecznego ich utrzymania

Wyjątkowa oferta dla Kobiet

Zapewniaj interesujące zajęcia w formie nieoferowanej na rynku

Zobacz, jak wyglądają kursy w Lejdis Studio

Fix the following errors:
Hide