Skip to main content

Otwórz swoje własne studio tańca

Lejdis Studio to pierwszy w Polsce projekt franczyzowy studia tańca dla kobiet. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym przepisem na sukces.

Lejdis Studio powstało w centrum Łodzi jako miejsce, w którym fitness i taniec łączą w sobie bogatą ofertę dla dynamicznych i nowoczesnych kobiet. Oferujemy szeroką gamę zajęć alternatywnych form fitnessu, takich jak: pole dance, aerial hoop i trampoliny. W ofercie znajdują się również zajęcia: burleska, fit dance, sexy dance, oriental dance, taniec na szpilkach. Proponowane przez nas zajęcia i rozwiązania są efektem stosowania aktualnie obowiązujących światowych wzorców, dlatego ważnym punktem polityki Lejdis Studio jest nieustanny rozwój oferty.

Jednak sama oferta to nie wszystko. Stale inwestujemy w kadrę. Opracowaliśmy standardy skutecznej komunikacji i obsługi klienta, którymi się z Państwem podzielimy. Prowadzimy szkolenia dla pracowników, aby stale podnosili swoje kompetencje i byli wizytówką Lejdis Studio. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

Zależy nam na tym, by tworzyć miejsca otwarte na potrzeby kobiet. Chcemy, by w filiach naszej firmy klientki czuły się elegancko, ale i swobodnie. By przychodziły do nas nie tylko na zajęcia, ale i na kawę, herbatę i plotki z przyjaciółkami. Organizujemy dla nich spotkania, imprezy okolicznościowe, warsztaty i inne aktywności, które pozwolą im realizować swoje pasje. Znamy nasze klientki i wiemy, że zależy im na rozwoju
i dobrym samopoczuciu. Stawiamy zatem przede wszystkim na jakość, starając się, by Lejdis Studio, jak nasze klientki, z dnia na dzień rozkwitało.

Wiemy, że udana partnerska współpraca opiera się na fundamentalnym założeniu, że sukces całej marki zależy od sukcesu pojedynczych przedsiębiorstw działających pod jej szyldem. Będziemy szczęśliwi, mogąc dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i pasją włożoną w tworzenie marki Lejdis Studio.

Zobacz szczegóły

Przybliżone koszty uruchomienia oddziału

Min. kwota inwestycji:

od 40 000 PLN

Wykupienie licencji:

10 000 PLN

Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz:

od 20 000 PLN

Stała opłata miesięczna:

1 000 PLN

Roczna opłata marketingowa:

3 000 PLN

UWAGA: Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji. Kwoty są cenami netto.

Warunki systemu franczyzowego Lejdis Studio

  • Miasto powyżej 10 tys. mieszkańców
  • Warunki lokalowe: lokal min. 130 m2

Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy

  • Osobiste zaangażowanie
  • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej
  • Umiejętności pracy z ludźmi
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
Skontaktuj się

Co zyskujesz?

Marka Lejdis Studio

Stając się franczyzobiorcą Lejdis Studio, od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo także ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Lejdis Studio.

Dostęp do know-how

Przystępując do sieci franczyzowej Lejdis Studio, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania. Wejście do sieci franczyzowej, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

Wsparcie ze strony właściciela

Będąc właścicielem i twórcą marki Lejdis Studio, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy  pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności  gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

Kształcenie i rozwój

Ewentualne braki franczyzobiorcy w podstawowej czy specjalistycznej wiedzy uzupełnimy przez autorski program szkoleniowy. Zanim rozpoczniecie Państwo działalność, przejdziecie cykl szkoleń i warsztatów. Również pracownicy, których zatrudnicie, zostaną przeszkoleni. Instruktorzy zostaną wtajemniczeni w szczegółowy, autorski program stworzony na potrzeby Lejdis Studio. Oprócz tego przekażemy Państwu podręcznik operacyjny, do którego będziecie Państwo mogli zajrzeć w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.